هدف‌های دپارتمان کسب و کار و بیزینس کوچینگ

 

حق آموزگار به دانش‌پذیر اینست که چنان آموزش دهد که فراگیر او بتواند آموخته‌ها را در عمل به وضوح و راحتی اجرا نموده ومطابق تعریف یونسکو از دستاوردهای تحصیلی، تغییر لازم را در فعالیت‌های خود ایجاد نماید تا اورا با سواد بنامند.

در راستای هدف‌گذاری الف ونون در راستای کاهش بیکاری، حمایت از تولید داخلی و بهبود اتصال مشاغل زنجیره‌ای و جلوگیری از ورشکستگی، در امر آموزش ومشاوره به صورت حضوری، تلفنی و کلاس‌های آنلاین در زمینه کسب و کار رویکرد و برنامه‌های جدیدی داریم که برپایۀ صنعت جهانی بیزینس کوچینگ طرح ریزی شده است و اثرات عالی بر روند کاری افراد خواهد داشت که به شرح زیر خلاصه می‌گردد:

راهکارهای اصلی فعالیت‌های ما بر پایۀ کوچینگ اختصاصی، برندینگ، راه اندازی استارتاپ‌ها و هدایت به جریان کاری و عملی بازار و تبیین هدفگذاری استراتژیک و خط مشی‌های رسیدگی به آنها بنا نهاده شده است.

براین اساس آموزش‌ها به گونه‌ای برنامه ریزی شده که تغییرات عملی لازم را برای فراگیر مقدور نماید، به همین دلیل هدف ما راهبرد و اثر بخشی اجرای عملی تعهداتمان به صورت فردی وتخصصی است.

بنابراین ضمانت همراهی دانش پذیر به صورت یکساله ارائه می‌گردد و خود را موظف می‌دانیم که راهنمایی‌ها باید و دقیقاً هدایت کننده برای کسی باشند که مسیر بیزینس کوچینگ را با ما می پیماید.

ضمانت اجرایی ما سختگیری، سخت کوشی، پیگیری و پیجویی دانشپذیر به عنوان سرلوحه عملی ماست.

سعی داریم با تحقیق کامل در زمینه‌های شغلی، کسب و کارهایی که نیاز به سرمایه اولیه ندارند یا با استفاده از فرصت‌های رایگان در دسترس  قرار خواهند گرفت، مطابق استعداد، توانایی  و علایق افراد به صورت کامل بشناسانیم.

همراهی وکوچینگ چندین ساله الف ونون برای افرادی برنامه ریزی شده که از تحصیل تا شغل طی مسیر می‌کنند و این کار از طریق پرونده سازی و برنامه ریزی استراتژیک شغلی برای استارتر شغلی و مراجعت‌های مکرر وی و مشورت‌های دائمی صورت خواهد گرفت به نحوی که تا حصول نتیجه برای فرد او را رها نخواهیم کرد.

اعتقاد داریم چون انگیزۀ کاری پایین است و افراد متمایل به بیکاری هستند، شاغل نمی‌شوند و راه حل‌های سهل و قابل وصولی ارائه خواهیم داد که افراد نگرش خود را به بازار کار تغییر دهند.

وظیفۀ خود می‌دانیم که کارشناسان خبره و متخصص پرورش دهیم و از این طریق بتوانیم با بالا بردن سطح توقع کارفرمایان بابت کیفیت کاری کارکنانشان فرهنگ سازی نمائیم که افراد دارای تخصص، صاحب جایگاه متخصصین باشند و از این طریق افراد غیر متخصص را تشویق نماییم در راستای بهبود سطح دانش خود قدم بردارند به نحوی که همگان حرفه‌ای‌گری را سرلوحۀ کار خود قرار دهند و به این ترتیب نگرش‌های جمعی مشاغل و رویکرد خویشاوندگرایی غیرحرفه‌ای موجود در بازار را را اصلاح نمائیم.

همچنین راهکارهای ارزشمند و کم هزینه‌ای با سرمایه‌های ناچیز برای راه اندازی شغل متقاضیان مشاغل و فارغ التحصیلان دانشگاه ها ارائه خواهیم داد و از معلولان به ویژه معلولان جسمی- حرکتی در منزل، جهت پلن‌های درآمد زایی خانگی حمایت می‌کنیم وبرنامه‌های ایده آلی به ایشان ارائه خواهیم کرد.

براین باوریم که با دیدی وسیع، با تقویت دستاوردهای کسب و کار و بهره گیری از فرصت‌ها، موانع ومحدودیت‌ها را پشت سر گذاشته و مشتریان خود را به نتایجِ مطلوبشان می‌رسانیم.

 

برای مشاهده دوره‌ها کلیک کنید

 

شعار ما اینست

« نقش خودت را تغییر بده نقشه ات تغییر خواهد کرد »